2k13 W PIGUŁCE

Koniec grudnia to czas świąteczno-sylwestrowych zawirowań, czas obżarstwa, chilloutu, ale przede wszystkim czas podsumowań kończącego się roku. Nie może się obyć bez wspomnień i refleksji ze strony wrocLOW bo jest co podsumowywać, o czym wspomnieć a przede wszystkim co pamiętać…

25 stycznia wrocLOW obchodzić będzie drugi rok swojej działalności i budowania świadomości istnienia zarówno na dolnośląskiej jak i ogólnopolskiej scenie tuningowej. Jesteśmy zadowoleni z tego co do tej pory udało nam się osiągnąć i chcielibyśmy by rok 2014 nie był gorszy od mijającego, a jak nam minął spróbujemy streścić w kilku zdaniach :)

inne 1

inne 2

inne 3

inne 4

inne 5

inne 7

inne 8

inne 9

W mijającym roku odwiedziliśmy troche zlotów oraz zorganizowaliśmy pięciokrotnie Czillen am Grillen czyli nasz cykliczny kiełbasiany spot, a gdzie byliśmy – staraliśmy się opisać na naszym blogu. Cykl relacji zatytułowany „WrocLOW on tour” rozpoczął wpis relacjonujący nasz wypad na rozpoczęcie sezonu w niemieckim Rothenburgu gdzie wesoła i dość liczna banda wzięła udział w jubileuszowym 10-tym Cult-Style SAISONAUFTAKT, który był ostatnią edycją tego kultowego dla wielu największego polskiego zlotu za granicą ;)

Relacja: http://wroclow.pl/wroclow-on-tour-rothenburg/

rotek 1

rotek 2

rotek 3

rotek 4

rotek 5

rotek 6

rotek 7

Miejscem kolejnego wypadu był Wilczyn i zlot, który podbił z miejsca nasze serca. „Czilałtowy” klimat, spokojna miejscówka a przede wszystkim mega pozytywni zlotowicze to sukces i największy magnes Old School Suicide Party – zlotu, który na dobre wrył się w nasze umysły i kalendarze następnych lat.

Relacja: http://wroclow.pl/wroclow-on-tour-oldschoolsuicide-party/

ossp 1

ossp 2

ossp 3

ossp 4

Vag Event – słowo zlot to jakby bazylikę nazwać kapliczką. Mekka, wyznacznik, inspiracja od kilku lat nie tylko dla vagowców ale i dla organizatorów każdego innego zlotu w Polsce.

Relacja: http://wroclow.pl/wroclow-on-tour-vag-event-2013/

ve 1

ve 2

ve 3

ve 4

ve 5

ve 6

Tydzień po VE zawitaliśmy do Bielawy. Zlot wyjątkowy. WrocLOW zafundowało prawdziwą inwazję na sektory przygotowane przez Rydza i spółkę a sami od siebie wręczyliśmy statuetkę dla najładniejszego naszym zdaniem auta zlotu czyli Golfa MK3 Sylvii i Autisty. Meldujemy się za rok!

Relacja: http://wroclow.pl/wroclow-on-tour-v-vag-meeting-bielawa/

bielawa 1

bielawa 2

bielawa 3

bielawa 4

bielawa 5

bielawa 6

AllStars Tuning Weekend – kolejna impreza, gdzie zostaliśmy oficjalnym partnerem, podczas której ufundowaliśmy specjalne wyróżnienie w postaci statuetki dla VW Polo by Gismo ale przede wszystkim doskonale spędzaliśmy czas na zabawie i dzikich harcach. Brak skali porównawczej jeśli chodzi o „fun” sprawił, że jakże by inaczej – pozycja obowiązkowa w przyszłym roku.

Relacja: http://wroclow.pl/wroclow-on-tour-astw-2k13/

astw 1

astw 2

astw 3

astw 4

astw 5

astw 6

astw 7

astw 8

Jednym z ostatnich dużych zlotów jaki w tym sezonie odwiedziliśmy był ten organizowany przez Style Poznań na terenie aeroklubu. Specyficzny luźny klimat zlotu Style’d sprawił, że po całosezonowych wypadach na rozmaite imprezy łapaliśmy promyki słońca i wypoczywali w atmosferze przypominającej nasze C am G.

Relacja: http://wroclow.pl/wroclow-on-tour-styled/

style 1

style 2

style 3

style 4

style 5

Oprócz opisanych zlotów naszych reprezentantów nie brakowało chociażby na takich imprezach jak: Raceism Event, Vag Day, Cultstyle w Wilczych Laskach czy DubIT, gdzie z gracją reprezentowali barwy wL.

W miarę rozkręcania się naszej blogo-strony doszliśmy do wniosków, że nie samymi relacjami ze zlotów człowiek żyje i fajnie byłoby przybliżyć nie tylko same projekty wL ale i sylwetki ich posiadaczy. Z inicjatywą przeprowadzania króciutkich wywiadów z przymrużeniem oka wyszedł Oen (49trzysta) i tak powstał czokapik – znaczy się dział „Na dzielni u…”. Póki co przedstawiliśmy pięciu wrocLOWersów a w kolejce do zaprezentowania czeka jeszcze cały cygański tabor:

PUMBA http://wroclow.pl/na-dzielni-u-pumby/
CLIPS http://wroclow.pl/na-dzielni-u-clipsa/
CEGIEŁ http://wroclow.pl/na-dzielni-u-cegla/
FOLGI http://wroclow.pl/na-dzielni-u-folgiego/
WIECZOR http://wroclow.pl/na-dzielni-u-wieczora/

„Na dzielni u…” doskonale pokazuje to co w naszej ekipie jest ważne. Że nie tylko auto ale przede wszystkim osobowość i postać Właściciela jest ważnym aspektem wspólnego projektu o nazwie wrocLOW. Nie jesteśmy anonimowymi postaciami znającymi się wyłącznie z Internetu, czy ograniczającymi swoje relacje tylko do zlotów/spotów. Każda kolejna wizyta w klubie, pubie, wypady do muzeum, na gokarty czy tego typu spontany pokazuje, że wL to nie tylko forum ale styl życia oparty na wspólnej pasji i podobnym poziomie psychicznego upośledzenia ;)

ludzie 1

ludzie 2

ludzie 3

ludzie 4

ludzie 5

ludzie 7

ludzie 6

ludzie 8

ludzie 9

Sezon 2013 jak i kalendarzowy rok można rzec, że już są za nami. Z grubsza przypomnieliśmy co się działo, czego byliśmy świadkami i prowodyrami ;) A co niesie rok 2014? Co nieco już wiemy ale myli się ten kto powie, że wszystko jest już jasne i oczywiste. Mały przedsmak:

plany

Życzenia i podziękowania,

W imieniu całej ekipy wrocLOW chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które współtworzą naszą małą społeczność. WrocLOWersom, partnerom, ponad 2500 Fanom na Facebooku i każdej osobie z którą dane nam było obcować „na scenie” w sezonie 2013.
Jednocześnie chcielibyśmy życzyć zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz obfitego we wszelką pomyślność (nie tylko związaną z motoryzacyjną pasją) sezonu 2K14. Do zobaczenia na drogach i zlotach. Niech ta motoryzacyjna dżuma ogarnia coraz większą liczbę prawdziwych pasjonatów a ich zapał przekłada się na grubaśne premiery nowych/starych projektów w nadchodzącym Nowym Roku!

życzenia

Cegieł, Pele & ekipa wrocLOW
„Get Low Bro”