X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez wroclow.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodą na to. Więcej informacji znajdą Pasńtwo w zakładce Polityka dotyczca cookies

AKCEPTUJ

WrocLOW.pl

O nas

WrocLOW – to po prostu paczka znajomych z Wrocławia i okolicy, których połączyła wspólna korba na „jazdę na glebie”.

„LOW is a lifestyle” – jak powiadają.

Tutaj na pewno znajdziesz osoby, które wiedzą co to znaczy. Nie chodzi o to aby być w czymkolwiek najlepszym, najszybszym, mieć najgrubiej zrobione auto. Nie interesuje nas sztuczny fejm i pierwsze strony gazet. Dla nas najważniejsze w tym wszystkim są nie projekty, a ludzie, którzy je realizują i pasja, która je rodzi. Spotkasz na naszych spotach miłośników VAGów, JDMu, Driftu, German/Cult Style’u, Hellaflush a nawet amatorów wyścigów na ¼ mili i wariatów lubujących się w jeździe po torze. Wszystkich jednak skupia jedna główna cecha/modyfikacja naszych samochodów – im bliżej ziemi tym lepiej!

Organizujemy wspólnie wiele imprez i spotów, jeździmy razem na eventy ogólnopolskie reprezentować Wrocław i pokazywać na co stać tą część Polski. Kilka razy do roku masowo grillujemy przy autach, urządzamy wspólne wypady do klubów we Wro i na ogół frekwencja przeraża miejsca, które odwiedzamy.

„… najważniejsze w tym wszystkim nie są projekty lecz ludzie, którzy je realizują oraz pasja, która je rodzi…”

Podoba się? To wpadaj!
ekipa wrocLOW
GET LOW BRO!