ALL STARS TUNING WEEKEND 2013

W dniach 24-25 sierpnia odbędzie się jedna z najbardziej „pojechanych” imprez tuningowych w IV RP. Ekipa „TuningKingz” po raz kolejny zaprasza na „ASTW”, który tym razem odbędzie się w ośrodku „Aqua Brax” w Nędzy (woj. Śląskie).

995398_636451916366317_341344938_n

Po zeszłorocznej edycji, kiedy to kilkanaście osób postanowiło wykąpać się w dmuchanym, dziecięcym basenie, organizatorzy postawili na rasowe „Pool Party” i opuścili stadninę koni Parnas w Chruszczobrodzie na rzecz nowego miejsca, które ma sprzyjać różnego rodzaju harcom. Bo ile można patrzeć na te auta… Świadczy o tym między innymi kolejna edycja „best mutherfucker” czyli wyróżnienie dla „najlepiej bawiącej się osoby”. Nie zabraknie zmagań „streetballa” czy siatkówki a także imprezy, którą uświetnią ponownie chłopaki z „Backoffice Project”.

Spośród około 150 aut jakie znajdą się na ośrodku organizatorzy wręczą wyróżnienia w kategoriach:

-Best stance
-Best look
-Best performance

Ekipa wrocLOW, która licznie nawiedzi „Aqua Brax” również przyzna swoje wyróżnienie dla auta, które najbardziej namiesza nam w głowach.

Jak bawiliśmy na Śląsku w zeszłym roku można sprawdzić na filmiku, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Kwintesencja „ASTW”:

Widzimy się „AT THE POOL”
„Get Low Bro”
Cegieł & wL

Więcej informacji:

http://www.facebook.com/AllStarsTuningWeekend
http://www.facebook.com/TuningKingz