CZILLEN AM GRILLEN ’13 vol.1 by wrocLOW

Długa i przygnębiająca zima dająca się we znaki każdemu sprawiła, że na ten spot wiele osób czekało jak dziecko na pierwszą gwiazdkę. Po perturbacjach z ustaleniem miejsca spotu ze względu na ilość chętnych do uczestnictwa w naszym grillowaniu jak i problemach z siłami przyrody, które zmusiły do przesunięcia spotu o tydzień, w końcu udało się godnie rozpocząć sezon tuningowy.

13dsc0388

Tradycyjnie nasz spot cieszył się sporym zainteresowaniem a świadczy o tym fakt, iż na pierwszym tegorocznym „Czillen” zjawiło się ponad 100 aut i mnóstwo, mnóstwo maniaków motoryzacji spragnionych pierwszych tuningowych przebiśniegów, które miały ostatecznie przegonić zimę. Udało się to w stu procentach. Pogoda jak na zamówienie sprawiła, że po raz kolejny w oparach grillowego dymu spędziliśmy niedzielne popołudnie wśród starych znajomych jak i poznając nowe twarze. Otoczeni dobrze znanymi projektami, ich nowymi odsłonami i totalnymi „świeżynkami” co chwilę pytaliśmy się nawzajem „czy czujesz nadchodzący sezon ?”. Pojawiły się pierwsze konfrontacje i porównania projektów, oceny przeprowadzonych przez zimę modyfikacji, snucie planów na sezon.

DSC_2947

13dsc0412

Akumulatory na sezon zostały naładowane, poczuliśmy przedsmak sezonu 2013 i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że tego właśnie było nam potrzeba by zacząć oddychać pełną piersią po dłuuuuugim okresie zimowej stagnacji . Niektórzy do tego stopnia nie mogli się nacieszyć pierwszym wiosennym spotem, że ostatnie osoby i auta opuściły parking przy ulicy Kamieńskiego grubo po 19-tej.

DSC_3088

13dsc0450

DSC_3020

DSC_3015

DSC_2975

DSC_3036

DSC_2996

13dsc0404

To tyle jeśli chodzi o VOL I naszego flagowego cyklu spotów. Fotki z „Czillen” jak i komentarze tradycyjnie do zobaczenia na forum:
http://wroclow.pl/forum/viewtopic.php?t=898&postdays=0&postorder=asc&start=0
Oraz na fanpage FB:
http://www.facebook.com/WrocLOW

A już w sobotę reprezentacja wrocLOW udaje się na ostatnią edycję legendarnego Cult-Style SAISONAUFTAKT w Rothenburgu zwanego największym polskim zlotem w Niemczech.
Widzimy się zatem na niemieckiej ziemi 20 kwietnia!

Pozdrawiamy
Kamil „Cegieł” Cegiełka & ekipa wL