WrocLOW jest grupą zapaleńców i pozytywnych świrów, których połączyła miłość do motoryzacji pomimo, iż każdy odbiera ją na swój sposób i tworzy swoje cztery kółka według własnego "hopla".

  Mimo, iż nazwa wrocLOW określa specyfikę forum to chcemy również by pojawiały się u nas auta nie tylko na glebie krzeszącej iskry ale i inne projekty, które przykuwają uwagę niekoniecznie tylko z Wrocławia. Nie zamykamy się na jedną markę i jeden kierunek tuningu czy stylizacji, jesteśmy otwarci.

  Stare tuningowe przysłowie rzecze: " koło i gleba to podstawa " ale tutaj znajdziesz swoje miejsce bez względu na to czy szurasz VAG'iem po asfalcie zdzierając pasy z jezdni, czy masz sportowe zawieszenie w Imporcie, pneumatykę w lansowozie czy też custom w hot-rodzie :)

  Miejsce dla tych, których w aucie jara coraz większa dawka mocy pod maską a układ wydechowy generuje LOW sound, audiofili w których uszy pompowany jest LOW bass i maniaków stylistycznych których projekty cisną na usta krótkie WOW ;)

  Serdecznie witamy!


  ObrazekUWAGA ! WAŻNE !


  W celu aktywacji konta prosimy o przesłanie kilku zdjęć posiadanego auta
  wraz z DOKŁADNYM opisem przeprowadzonych modyfikacji i prac przy aucie. Forum jest zamknięte, aktywacja konta po odpowiedzi na @. Należy spełnić totalne minimum i chcieć tu być.

  Jednocześnie informujemy, że na odpowiedź czekamy 7 dni. Po 7 dniach bez
  odpowiedzi konto na wrocLOW zostaje automatycznie usunięte.

  Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: wrocLOW@yahoo.pl
  W temacie zgłoszenia prosimy o podanie NICKU konta do aktywacji.

Kryteria podziału aut na grupy znajdziesz tutaj
viewtopic.php?f=22&t=249&p=5654#p5654Regulamin ogólny wrocLOW1. Witamy się ze wszystkimi w odpowiednim do tego wątku przed rozpoczęciem swojej
działalności na forum

2. Nie spamujemy w działach do tego nie przewidzianych.

3. Nie używamy nadmiernie wulgaryzmów.

4. Wszystkie wycieczki osobiste będą automatycznie kasowane a autorzy zostaną "nagrodzeni" ostrzeżeniami.

5. Każda forma łamania przepisów kodeksu cywilnego oraz karnego obowiązujących w tym kraju związana jest z automatycznym usunięciem konta na forum. (Głównie chodzi tu o pornografię, narkotyki i ich propagowanie, sprzedaż nielegalnego towaru, groźby wobec innych osób, nakłanianie do łamania prawa). Nazwa wrocLOW ˆ jak i logo są znakami zastrzeżonymi. Wszelkie próby kopiowania, wykorzystywania oraz przywłaszczania będą tępione.


6. Szanujemy się nawzajem

7. O przydziale auta do danego tematu decydują ADMINISTRATORZY po wcześniejszych oględzinach projektu.


8. Dodawanie podpisów o treści komercyjnej bez zgody Administracji forum jest ZAKAZANE. Sprawy ogłoszeń o treści komercyjnej do ustalenia indywidualnie z administracją wL


9. Brak uczestnictwa w życiu forum oraz spotach oznacza zablokowanie konta lub tematu na forum WrocLOW - wolnym słuchaczom dziękujemy !! Jeśli jesteś na forum tylko po to by zyskać poklask - źle trafiłeś. Nie szukamy osób, które nie będą utożsamiać się z nami w żaden sposób. Nie zależy nam na liczbie użytkowników ani ogromnej ilości założonych tematów z projektami. Dla nas przede wszystkim liczy się człowiek z nietuzinkową osobowością i oddaniem dla barw. Jesteśmy jak starożytna Sparta - Niewielu ale nasza siła drzemie w kolektywie. Jeśli nie jesteś w stanie/nie masz zamiaru być kimś więcej niż użytkownikiem forum - tam są drzwi.

Get Low Bro!