Let’s begin!

Zmiany, plany, mody… WITAMY!!!

Rok 2012 był początkiem naszej działalności/społeczności. Forum okazało się większym sukcesem niż przypuszczaliśmy. Dlatego też sezon 2012 został zakończony z dość mocnym przytupem naszą cykliczną imprezą, mianowicie „Czillen am Grillen vol.4”. Stawiło się wiele bardzo obiecujących projektów oraz (co dla nas najważniejsze) zacieśniły się relacje między forumowiczami, bez względu na markę samochodu.

Jesteśmy aktualnie w połowie martwego okresu, gdzie większość projektów zapadła w sen zimowy. Auta stoją sobie pod pokrowcami w ciepłych garażach. Kwestia snu zimowego oczywiście nie dotyczy głów i rąk Właścicieli, którzy kompletują ciekawe elementy, detale i zmieniają swoje fury w prawdziwe unikaty. Żeby tego było mało dochodzi do tego presja czasu. Do wiosny już relatywnie niedaleko, a najczęściej na wiosnę odsłaniane są (niczym dekolty dziewcząt, próbujące złapać pierwsze ciepłe promienie słońca) efekty godzin spędzonych przy aucie, zimą, . Dodatkowo już w kwietniu dość duża ekipa planuje wyjechać swoimi tegorocznymi setup’ami na ostatnią edycję Cult-style w Rothenburgu. Wiec jak widać zostały ok. 2 m-ce a prace idą pełną parą.

Cały rok 2013 zapowiada się bardzo intensywnie i stawia wiele wyzwań przed nami. Przede wszystkim powstała ta strona, gdzie będą regularnie zamieszczane rzetelne newsy, zdjęcia z mniejszych czy większych imprez. Także będą na łamach strony pokazywane auta, które nie tylko wyglądają najlepiej czy stoją najniżej, ale także auta z ciekawą historią. Auta, w które ich Właściciele włożyli ogrom serca i pracy, gdzie niejednokrotnie groziło to rozpadem długoletnich związków z partnerkami.

Druga sprawa to niesamowicie napięty grafik tegorocznych imprez, który na bieżąco jest uaktualniany o kolejne pozycje. W zasadzie to już na dzień dzisiejszy trzeba dokonywać ostrej selekcji, gdzie się pojedzie w tym roku. Cały czas pracujemy i rozmawiamy z naszymi partnerami którzy współpracują z wL.

No i rzecz chyba najważniejsza. Chcemy, aby zawsze najważniejsi byli ludzie i klimat. Na to stawiamy najbardziej. Dlatego, mimo, że strona i forum mają (jak na razie) zasięg dość lokalny, to chcemy aby jak najwięcej osób poczuło nasz, dość specyficzny klimat oraz bardzo przyjazną atmosferę. Nieważne, jaka marka, oraz ilość kasy wpompowanej w auto, nie ważne jest kim jesteś i skąd jesteś. Jeżeli jesteś tak samo zakręcony na punkcie samochodów jak my, kochasz glebę, jesteś niemalże fanatycznie oddany swojemu autu, w które włożyłeś masę pracy i serca znajdziesz u nas miejsce. Dlatego zapraszamy do regularnego odwiedzania nas i sprawdzania, co się zmieniło, bo będzie tego sporo.

Sezon 2013 tuż przed nami. Do zobaczenia;)

  lets-begin5

lets-begin4

lets-begin3

lets-begin2

lets-begin1

Statek & ekipa wL