MOUNTAIN CAMP DAY 2-ND

 

 

Drugi dzień wyjazdu był jednocześnie szóstym dniem tygodnia. My rozpaleni jak pochodnia już od samego rana atakowaliśmy wszelkie możliwe zakątki „wokół komina” by „podbić kartę” na każdej możliwej miejscówce. Wszystko po to by wyrobić się przed wyjazdem na XS CarNigh w Klagenfurcie.

DSC_3210

Na Faakerku na mnie osobiście duże wrażenie zrobił wypuszczany na Brazylię VW SP2, o którym postaramy się jeszcze bardziej dokładnie wspomnieć za jakiś czas.  Po przejściu placu wzdłuż i wszerz musowo odwiedziliśmy Pyramiden Kogel oraz Sabotnik a część wL, która dostała się na XSa wstartowała do Klagenfurtu by zainstalować się na jednej z pięciu hal expo.

DSC_3343

DSC_3335

IMG_6323

IMG_6536

A na halach cuda – dziwy i nie mówię tylko o Lexy i jej koleżance z branży rozrywkowej. Swoją droga nowa odsłona Huracana ssie mocniej niż właścicielka :(Co do specjalitedelamezą – mnogość pociętych przez Mistrza Akirę Porszawek przytłaczała. Sam Nakaisan na ostrym czilloucie ogarniał dwa kolejne auta sygnowane skrótem RWB ustawione na scenie hali kongresowej targów w Klagenfurcie, skupiając wokół siebie rzeszę gapiów.

IMG_6480

IMG_6367

IMG_6387

DSC_3516

DSC_3541

DSC_3550

Lecimy dalej na kiwkę-bajrkę a Was zapraszamy do śledzenia bloga, instagramafacebooka wL jak i naszych fotografów.

DSC_3555

Kamil „Cegieł” Cegiełka
GET LOW BRO
Zdjęcia:
Rafał „Pezet” Niedźwiecki
Grzegrz „Shibby” Zieliński