Na dzielni u Wieczora

O co „kaman”?

Wspólnie z chłopakami doszliśmy do porozumienia, iż co jakiś czas będę przeprowadzał krótki wywiad połączony z mini sesją z jednym z „wrocLOW’ersów”. Cykl będzie nosił nazwę „Na dzielni u”, co tu więcej pisać… Enjoy – OEN

1 kopia

1.1413 kopia

2 kopia

3 kopia

5 kopia

6 kopia

Dziś jako pierwszy a zarazem promujący cykl artykułów został wzięty na tapetę gość o mrocznie brzmiącej ksywie Wieczor. Owa postać pomieszkuje sobie w górzystej części naszego regionu (Jelenia Góra). Wzgórki i pagórki pokonuje swoją VW Jettą mkI którą napędza silnik 1.5 a moc przenoszona jest za pomocą automatycznej skrzyni biegów. Auto znane i lubiane, utrzymane w nienagnanym stanie , zrobione w dobrym guście z poczuciem szeroko rozumianego „stylu”, odziane w cultowe obuwie BBS RS. Korzystając z okazji mini sesji fotograficznej padło parę pytań:

Oen: Skąd się wzięła ksywa Wieczor ?
Wieczor: Ksywka wzięła się od nazwiska :)
Oen: Co porabiasz w życiu?
Wieczor: Studiuję… Wieczny student, kierunek Wychowanie Fizyczne.
Oen: Co byś chciał jeszcze ogarnąć w swoim projekcie na ten sezon?
Wieczor: Głównie skupiam się na wnętrzu, chciałbym odświeżyć elementy, zmęczone zastąpić nowymi. Główne zmiany w środku, oczywiście wszystko w klimatach OEM+.
Oen: Z serii głupie pytanie, co jadłeś na śniadanie?
Wieczor: Kebaba.

1.1311 kopia

7 kopia

8 kopia

14 kopia

Jeżeli zainteresowała Cię fura to więcej informacji technicznych oraz historię ciągle powstającego projektu znajdziesz na forum wL.

Pozdrawiam
Oen