WROCLOW ON TOUR: DUB IT 2k13!

W dniach 20-21 lipca, odbyła się kolejna edycja jednej z największych imprez tuningowych w Polsce: „Dub It!” Miejscem tego zlotu, tak jak rok temu, były hale „Targów Kielce”, które zapewniły sporą ilość miejsca dla uczestników jak i widzów. Oprócz samego zlotu, mnogości aut oraz ich prezentacji, organizatorzy przygotowali m.in. pokazy driftu (także w małej skali przy pomocy modeli RC), a także drift taxi. Oczywiście jak zwykle największym zainteresowaniem cieszyły się hostessy xD.

rg7f

0cvw

1a2v

5gki

7xh2

ch48

csjw

Same auta były na naprawdę wysokim poziomie. Nie były to samochody, które są na jakimś etapie założonego planu, tylko były już nim zrealizowane. Smaczkiem też był fakt, że podczas imprezy było prezentowanych kilka sztuk aut doprowadzonych do pięknego, oryginalnego stanu np. jak srebrne BMW e28 na poniższym zdjęciu.

rnf5

Bez względu na styl, w którym auto było przygotowane, każde zostało obłędnie „wykoniurowane” i perfekcyjnie przygotowane pod względem prezencji. Do tego konstrukcja obiektów i panujące światło w halach idealnie pasowała do klimatu całej imprezy. Przy okolicznościach braku gapiów, dawało to naprawdę ogromne możliwości foto/wideo. Jedyny minus, który zwrócił moją uwagę to prezentacja poszczególnych aut, a dokładnie ustawiona głośność mikrofonów. Niestety podczas oglądania, łatwo można było pominąć fakt, że coś się dzieje na scenie. Nie ukrywam, że miło by było patrzeć na jakąś sztukę, a jednocześnie słuchać o tym, co zostało zrobione w innym aucie. A czasem łapałem się, po kilku dobrych minutach, że to „brzęczenie” w uszach, to relacja z czyjejś, czasem kilkuletniej, pracy. Może podczas drugiego dnia coś się poprawiło, niestety byłem tylko w sobotę.

ezgv

foz3

fpsx

fuao

huro

n1po

pprj

qa7y

rzjr

se32

stto

wfy1

Pomimo tego drobnego niedociągnięcia imprezę uważam za udaną (z różnych wiarygodnych źródeł wiem, że „after” był jeszcze lepszy), zarówno pod względem aut, atrakcji, jak i komercyjnym (przewinęła się naprawdę masa ludzi). Mam nadzieję, że w przyszłym roku będą zapełnione wszystkie hale, bo moim zdaniem jest to jak najbardziej obowiązkowa impreza w kalendarzu każdego tunera.

Statek & ekipa wrocLOW
„Get Low Bro”