WROCLOW ON TOUR: OldSchoolSuicide Party

7 czerwca, wczesnym rankiem oficjalna reprezentacja WrocLOW uzbrojona w swój nowy nabytek (forumowe windery) obrała kierunek na Wilczyn, by spędzić trzy dni na odjechanej imprezie wśród fantastycznych ludzi i niemniej niezwykłych aut.

Ekipa wrocLOW tym razem wybrała się w okolice Konina na bardzo kameralny i klimatyczny zlot Old School Suicide odbywający się w malowniczej miejscowości Wilczyn. Pojechaliśmy w składzie: Cegieł, Kosa, Młody, Hof, Metan, Wieczor, Pele oraz nasz łódzki vato Frykas.

3 dni spędziliśmy w bardzo luźnej i chilloutowej atmosferze. Pogoda dopisała co widać na zdjęciach i naszych spieczonych twarzach.

Warto również wspomnieć o wyróżnieniach:

-Metan (VW Corrado VR6) – TOP 3 by „More Than More”
-Pele (VW Golf II VR6) – TOP 3 by „Castrol”
-Cegieł (VW Bora TDI) – 3 miejsce w bitwie powietrznej supportowanej przez „Dubkorps”
-Frykas (VW Bora V6) – wyróżnienie by „CustomCarSpa”

Powrót ze zlotu był ciężki i nie mówimy tutaj o oberwaniu chmury, które zaatakowało nas niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego, ani nawet o kilku tradycyjnych usterkach. Nic nie zaburzyło ogólnego pozytywnego odbioru wyjazdu na OSS Party. Po prostu rozstanie się z tym miejscem, klimatem, zabawą a przede wszystkim ludźmi było tak ciężkie, że już w trakcie zlotu byliśmy przekonani w stu procentach – za rok „MUSIMY TU ZNÓW ZAWITAĆ!”

Jeśli chcesz uczestniczyć w dyskusji związanej z OSS 13′ zapraszamy na forum: http://wroclow.pl/forum/viewtopic.php?t=997&start=0
Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Norbiego z www.ARTwagens.pl

1

2

3

4

6

7

9

10

11

12

13

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

Get Low Bro
Cegieł, Pele & Ekipa wL