WROCLOW ON TOUR: Style’d

Sobota godziny wczesno – poranne, miejsce Bielany Wrocławskie, twarze wyglądają na lekko zmęczone życiem no, ale cóż tuning różni się od życia… Poszli kierunek Poznań, cel pierwsza edycja „Style’d” organizowana przez chłopaków z „Style Poznań”. Droga idzie o dziwo gładko do przodu pojedyncze strzały kolein w podwozie, postój w Rawiczu dobija reszta ekipy, dalej do przodu. Liczne odcinki i „hałas” w okolicznych wsiach i miasteczkach urozmaica przejazd do oczekiwanego celu, jesteśmy!!!

47 kopia

1 kopia

2 kopia

3 kopia

5 kopia

6 kopia

Mała kręta droga, szybkie rozładowanie kolejki na bramce, wjeżdżamy…WTF? Hangary lotnicze, samoloty, duży akwen wodny, panowie z obsługi naprawiają jakąś awionetkę, droga prowadzi nas na wzniesienie, na którym ukazuje się nam otwarty hangar z samochodami obok pas startowy. Ustawiamy się ekipą, dojeżdżają kolejne składy i auta, DJ Hen umila nam czas co chwilę nowymi setami , mała gastronomia dokarmia i napaja zmęczonych drogą zlotowiczów. Jest miejsce na wymycie auta po drodze, ostatnie muśnięcie lakieru i zwiedzamy.

7 kopia

8 kopia

9 kopia

10 kopia

11 kopia

12 kopia

Duża ilość znajomych twarzy i większość projektów z grupy VAG oraz pojazdów z kraju kwitnącej wiśni, premiery projektów. Ogólnie jest, na czym zawiesić oko. Impreza zaskoczyła chyba wszystkich swoim charakterem, pełen chillout… Żadnych prezentacji projektów, zbędnych podziękowań dla sponsorów pełna integracja. Godzina 17 rozdanie wyróżnień, brawa, wyrazy szacunku dla właścicieli pakujemy „obóz” i w drogę na 71 i 49trzysta.

23 kopia

24 kopia

25 kopia

26 kopia

27 kopia

28 kopia

29 kopia

35 kopia

36 kopia

42 kopia

45 kopia

Tak pokrótce wyglądała nasza sobota spędzona na stylowo, reasumując miejscówka bardzo malownicza i „inna” od wszystkich odwiedzonych w tym sezonie, poziom aut jak i ludzi wysoki, impreza już po pierwszej edycji zostanie zapisana do kalendarza spotkań na przyszłe lata. Do zobaczenia w 2014 pyry! BANG!

Oen & ekipa wrocLOW
„Get Low Bro”

50 kopia

13 kopia

14 kopia

15 kopia

16 kopia

17 kopia

19 kopia

20 kopia

21 kopia

22 kopia

38 kopia

39 kopia

43 kopia

51 kopia

52 kopia